ANTARCTICA MARATHON 2021

ANTARCTICA MARATHON 2021

Zapraszamy na maraton na najzimniejszym kontynencie!

Bieg po lodowcach Antarktydy – najczystszym i najmniej dostępnym kontynencie, na który udaje się dotrzeć tylko nielicznej grupie osób?

Idea biegu w takich warunkach wydaje się szalona dla biegowych laików. Jak to? 42km w nieprzewidywalnych warunkach i mrozie? Szaleństwo!

Tymczasem okazuje się, że jest wielu biegaczy, którzy marzą od lat o tym biegu, a ze względu na bardzo mały limit miejsc w kolejce trzeba odczekać nawet kilka lat. Co zatem ich powstrzymuje przed realizacją tego marzenia? W większości przypadków zaporowa cena… Bo nie wystarczy jak w przypadku innych zimowych maratonów zbudować formę, pokombinować nad sposobem ubioru, kupić dobre buty z kolcami (aby się nie ślizgać po lodzie jak baletnica) i zapisać się na bieg. Trzeba dobrze wykorzystać czas oczekiwania na planowanie finansów. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, spytaj nas, na pewno Ci w tym pomożemy. Bieg po jednym z najdzikszych i najpiękniejszych zakątków naszej planety jest warty wielu wyrzeczeń. Wspomnienia zostaną na zawsze!

Zapytaj o ofertę