CHICAGO MARATHON 2019

CHICAGO MARATHON 2019

13 Październik 2019

Jesteśmy oficjalnym partnerem Bank of America Chicago Marathon w Polsce i posiadamy gwarantowane numery startowe. Bez losowania, bez żadnych limitów czasowych – już dziś możesz się zapisać i zagwarantować sobie udział w jednym z najbardziej prestiżowych maratonów świata.

Bank of America Chicago Marathon to jeden z 6 największych światowych maratonów, który jest częścią cyklu World Marathon Majors. Co roku  ponad czterdzieści tysięcy biegaczy z całego świata przyjeżdża do Chicago aby zmierzyć się z dystansem maratońskim i przeżyć niepowtarzalną przygodę, biegnąc pośród głośnego dopingu ulicami miasta. Dziś Ty masz niepowtarzalną okazję zapewnić sobie gwarantowany numer startowy i wziąć udział w jednej z najbardziej prestiżowych imprez biegowych na świecie.

Dysponujemy ograniczoną liczbą pakietów startowych składających się z:

– gwarantowanego numeru startowego w Chicago Maraton 2019
– 4 noclegów ze śniadaniem w Hi Chicago Hostel*** w okresie 10-14 października 2019 (Hostel jest 5 minut spacerem od startu / mety maratonu)
– pasta party dzień przed maratonem w hostelu

Koszt pakietu na osobę: 3700zł.

Osoby zainteresowane zakupem samego numeru startowego lub samego noclegu proszone są o kontakt w celu potwierdzenia dostępności.

Liczba miejsc startowych jest ograniczona więc decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań dotyczących pakietu prosimy o wypełnienie formularza w zakładce kontakt z nami lub o kontakt mailowy na adres wojtek@travel2run.pl