Aktualności

Aktualności

Trzy, dwa, jeden... START!

Dzień dobry!

Nareszcie, przechodzimy od słów do czynów!

Z dniem 1 lutego oficjalnie nasza działalność zaczęła nabierać mocy urzędowych i już wkrótce zaczniemy się dzielić z Wami naszą pasją, doświadczeniem, zapałem do kolekcjonowania przygód, wspomnień i pięknych chwil. Jakiś czas temu postanowiliśmy postawić na BYĆ zamiast MIEĆ i pójść własną drogą. Drogą o której od dawna marzyliśmy, chcąc uczynić nasze życie bardziej niezależnym, wolnym, w którym każdy dzień spędzamy na tym co lubimy najbardziej...

 na BIEGANIU i PODRÓŻOWANIU.

Ledwie wczoraj wróciłem z 8 dniowej maderskiej eskapady, a już dziś wyglądając za okno mam dość. Szarość, smród i smog, zasypane śniegiem samochody, smutni ludzie w windzie z ogromnym wysiłkiem mówiący "dzień dobry". Od razu wpadłbym w depresję, gdyby nie głowa pełna pozytywnych myśli i optymistycznego nastawienia. Nastawienia do przygód, niekończącego się stawiania i realizowania celów. Ledwie usiadłem do komputera, a już kolejne osoby zaczęły pytać o pomoc w sprawie "majówkowych" i wakacyjnych wyjazdów. Gdzie pojechać, co pobiegać, jak żyć..., no właśnie "jak żyć?"

Bez bałwochwalstwa, mamy nadzieję, że dzięki naszym projektom Państwa życie nabierze dodatkowych kolorów i smaków. Stanie się bogatsze w uśmiech, a oczy nabiorą nowego błysku. Chcielibyśmy spełniać funkcję "higieniczną" tzn. dbać o Państwa "higienę duszy", tak aby współpraca z nami pozwalała Wam przetrwać najgorsze dni w pracy, szkole, domu. Tak, abyście cały rok mogli myśleć o wielu przyjemnych sprawach. O tym co fajnego zrobiliście, robicie lub chcecie zrobić. Zamiast wysłuchiwać wciąż tych samych marzeń, chcemy Wam pomóc je REALIZOWAĆ. 

Żyć aktywnie, znaczy przeżyć życie podwójnie. My biegamy by podróżować, podróżujemy by biegać. Czasem jeździmy na rowerze lub robimy inne fascynujące rzeczy. Wyznaczamy cele i je realizujemy. Stwarzamy szanse i je wykorzystujemy. Inspirujemy siebie i innych.

Opowiedz nam o swoich pomysłach i planach!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Mateusz Banaś & Wojciech Machnik

Tags: podróże, motywacja, pasja

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież