Aktualności

Aktualności

Chicago Marathon 2018

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, iż zostaliśmy jedynym oficjalnym partnerem Chicago Marathon w Polsce i posiadamy własne, gwarantowane numery startowe. Bez losowania, bez żadnych limitów czasowych - już dziś możesz się zapisać i zagwarantować sobie udział w jednym z najbardziej prestiżowych maratonów świata.

Chicago Marathon to jeden z 6 największych światowych maratonów, który jest częścią cyklu World Marathon Majors. Co roku czterdzieści tysięcy biegaczy z całego świata przyjeżdża do Chicago aby zmierzyć się z dystansem maratońskim i przeżyć niepowtarzalną przygodę, biegnąc pośród głośnego dopingu ulicami miasta. Dziś Ty masz niepowtarzalną okazję zapewnić sobie gwarantowany numer startowy i wziąć udział w jednej z najbardziej prestiżowych imprez biegowych na świecie.

Dysponujemy mocno ograniczoną liczbą pakietów startowych składających się z:

- gwarantowanego numeru startowego w Chicago Maraton 2018
- 4 noclegów ze śniadaniem w Hi Chicago Hostel*** w okresie 04-08 października 2018 (Hostel jest 5 minut spacerem od startu / mety maratonu)
- pasta party dzień przed maratonem w hostelu

Koszt pakietu na osobę 3700PLN.

Osoby zainteresowane zakupem samego numeru startowego lub samego noclegu proszone są o kontakt w celu potwierdzenia dostępności.

Liczba miejsc startowych mocno ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań dotyczących pakietu lub zgłoszenia chęci zakupu prosimy o wypełnienie formularza w zakładce kontakt z nami lub o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież